Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom feloldani a...

Hogyan tudom feloldani a zárolt oldalakat egy BB Z10 böngészőjében?

Figyelt kérdés
Eddig semmi probléma nem volt vele, szépen megnyitotta az oldalt (Moly.hu), de tegnap óta zárolva van és ezt írja ki: "Az oldal biztonsági kockázatot jelent; adatvédelmi okokból a rendszer blokkolta". A beállításoknál van egy "kivételt képző oldalak" rész, de nem tudom, hogyan lehetne oda betenni. Hogyan lehet feloldani a zárolást?

2016. jún. 29. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ír be a címet.
2016. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nem tudom. Nincs olyan opció, hogy oldal hozzáadása vagy hasonló.
2016. júl. 2. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet feloldani,pont ez a Blackberry előnye hogy próbál megvédeni a hibásan szerkesztett, vagy káros oldalaktól..De persze ki lehet kerülni mindent,ezt pl úgy ,hogy leszedsz egy másik böngészőt jellemzően egy androidost az amazonrol ,és azzal megnyitod az oldalt.
2016. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a telefon dátumát,lehet az elálítodott
2016. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!