Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan törölhetném úgy le a...

Hogyan törölhetném úgy le a Google play szolgáltatások appot, hogy az ne jöjjön vissza?

Figyelt kérdés
Néhány napja azt vettem észre, hogy a telefonom lassú, akadozik, melegebb a szokásosnál és gyorsan merül. Megnéztem az akkumlátorhasználatot és láttam, hogy ez az app nagyon igénybe veszi ezért letöröltem. Nem hiányzott, rendesen ment nélküle a teló, és helyreállt az aksi is. Néhány napig jó volt, a baj csak az volt, hogy visszajött egyszerűen a cucc a telóra, majd újra töröltem, de ismét rajta van. Ha tudtok, mondjatok megoldást, hogyan törölhetném úgy, hogy ne jöjjön vissza, mert idegesít a dolog.
2016. jún. 30. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A Play-ban, beállításoknál az Alkalmazások automatikua frissítése ki van kapcsplva?
2016. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*kapcsplva? - kapcsolva?


bocsi

2016. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most néztem és ki van kapcsolva. Így még érthetetlenebb a dolog.
2016. jún. 30. 09:54
 4/4 anonim válasza:
Rootold? Custom recovery és ROM? Végső esetben talán vegyél egy jobb telefont?
2016. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!