Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a velemenyetek ezekrol a...

Mik a velemenyetek ezekrol a telefonokrol? (Tobbi Lent)

Figyelt kérdés

Erdekelne hogy melyik telefon a jobb es az is hogy miert.


A telefonok: Samsung Galaxy A5

Sony Xperia M4 aqua (a 16 GB-s)


Elore is koszonom!



2016. jún. 30. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A Samsungot felejtsd el túlárazott. A sony xperia m4 aqua jó telefon épp most arról írok. De a legjobb választás ebben az árkategóriában a huawei p8 lite.
2016. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi 3 ebben a kategóriában a legjobb.

Ha "népszerűbb" és "márkásabb" telefon kell akkor inkább huawei p8 lite

Samsungról tudni illik hogy alsó kategóriában eléggé gyenge telefonokat dob ki..

Sony-nak ez a készüléke nem nagy durranás, kb annyi a vászíszdász hogy vízálló

2016. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De en nem szeretnek ilyen telefonokat venni!En valami Sony-t, Samsung-ot, HTC-t szeretnek venni!(egyik ismerosomnek Huawei-e van es nincs vele megelegedve)


UI.:Koszonom a valaszokat!

2016. júl. 2. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Sony xperia m4 aqua jó teló nekem ez van és meg vagyok vele elégedve szeretem :) és nekem csak 8gb s van :$
2016. júl. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első van:)Én nagyon szeretem kicsit tenyleg drága volt de én meg vagyok vele elégedve:) és sose fagy le:)
2016. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az. M4 aqua jo telo, és a marshamallow frissítéssel a 8gb tárhely se lesz kevés, vagyis valahogy megoldják...
2016. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!