Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonokról mi a...

Xiaomi telefonokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható márka?

2016. jún. 9. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Az egyik legjobb gyártó. Folyamatosan frissítik a MIUI androidot, remek ár/értékű telefonjai vannak.
2016. jún. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Jó lenne ha támohatná a B20-at

Állítólag a Redmi 3 képes rá hardveresen, de szoftveresen nincs engedélyezve + nem ad elég áramot a telefon a vevőnek, amire remélhetőleg lesz egy kernel módosítás.

2016. jún. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon jó márka nekem is az van.. ;-)
2016. jún. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Szarszung fanok gyüttek és lepontoztak :D
2016. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem Xiaomi Redmi note2-m van. Én nagyon szeretem, megbízható, könnyű kezelni, folyamatosan frissül. Hadrveresen is jól lett összerakva, és nem utolsó sorban az ára is kedvező volt a tudásához képest :)


Akik nem ismerik, leszólják, mert "kici kínai", de anno 2012-ben a Huawei telómat is cinkelték.. És most hol tart a Huawei :)

2016. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyébként ezeket a Xiaomi telefonokat itt Magyarországon ki lehet próbálni valamelyik üzletben?

Mediaban nem láttam Xiaomit

2016. jún. 14. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sehol sem lehet (tudomasom szerint) de azt fogod kapji amit varsz v meg annal is jobbat
2016. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4. Tetszik a kifejezes "szarszung" es valoban kierdemelte ezt a nevet ahhoz kepest hogy a fellegekben jar a samsung egy evet alig birnak. A rendszer feladja a szolgalatot mivel csak ilyen eppen rendszer van bennuk ami csak egy evig kepes futtatni az appokat utana azok frissulnek nagyobbak az igenyeik es utana mar keptelen a rendszer fenntartani oket. En most keszulok egy xiaomit venni nagyon megtetszett foleg a bitang belseje de valljuk be kulso szempontjabol sem utolso egyik mobiljuk sem. Csak jot hallani felole. Regen en is szarszung fan voltam hat meguntam.
2016. júl. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!