Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ugyanannyi arert szerintetek...

Ugyanannyi arert szerintetek az iphone 5 ot vegyem meg vagy a samsung a5ot?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 02:05
 1/9 anonim ***** válasza:
iPhone-al jobban jársz. A samsungot max egy-két évig tudnád használni, az iPhonet meg ha vigyázol rá 4-5 évekig is használhatod.
2016. júl. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Iphone 5 már 4éves...

És a sima a5 meg 2 és elég gyengusz már az is.


Egyik se éri meg, jobb lenne egy mai közepes telefont venned.(huawei,xaoimi,verne thor, dogee stb)


Válaszolva a 3.5 éves samsungomról...

2016. júl. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha csak ez a két alternatíva akkor az iPhone-t javaslom még ugy is, hogy az egy régebbi széria. Viszont feketét ne vegyél csak fehéret, a fekete kopik nagyon még tokban is.
2016. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
iPhone 5öt nem ajánlom, várható, hogy 1-2 éven belül ugyanaz lesz, mint most a 4-gyel, hogy nem lehet majd rá alkalmazásokat letölteni, csak trükközéssel.
2016. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ha időtálló készüléket szeretnél, akkor mindenképpen iphone 5-öt vásárolj, bár valóban van rá sansz, hogy 2 éven belül már nem nagyon lesz támogatott.

Szerintem jobban járnál egy 5S-sel vagy egy SE-vel. :)

2016. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem nincs arra penzem sajnos :/
2016. júl. 1. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyid van telóra?
2016. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mar megvettem az iPhone 5 ot dee Koszy :)
2016. júl. 2. 09:29
 9/9 anonim ***** válasza:
köszi*
2016. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!