Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia Z2 vagy Z3 compact...

Sony xperia Z2 vagy Z3 compact? Mennyire kényelmes egy női kézbe a Z2? Fontos, hogy jó képeket csináljon.

Figyelt kérdés
A mostani telefonom akkora mint a Z3 compact. Kicsit tartok a nagyobbtól. Sajnos kipróbálni nem tudom, neten rendelném. Valamint még egy kérdés. Eddig még nem volt olyan telefonom, amiben nem lehetett cserélni az akksit. Ebben ugye fix. Ez hátrány? Mi van akkor ha lefagy a teló pl.?
2016. júl. 1. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Nos a méretben nem tudok segíteni, mert nem tudom mekkora kezed van, de ha van lehetőséged menj el egy plázába és keress egy hasonló méretekkel rendelkező kiállított telefont és nagyjából megtudod majd állapítani hogy melyik méret lenne jó neked.


Az akkumulátort illetően nem hátrány, mivel a SIM-et fedő lapka alatt van egy kis lyuk, amit ha hosszan benyomsz pl. egy tűvel akkor újraindul a telefon.

2016. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Compact jobb lesz méretben. Kamerájuk ugyan olyan jó. De nézd meg mondjuk media markt-ban őket.
2016. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2016. júl. 14. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!