Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen baja lehet? LG G3

Milyen baja lehet? LG G3

Figyelt kérdés
Van egy LG G3 10 hónapos telefonom. Eddig jól működött, de az utóbbi hónapban egyfolytában indul újra. Sőt most már be sem kapcsol, csak a logót mutatja, s folyamatosan újraindul. Ha töltőn van, csak akkor megy. Mi ennek az oka? Lehet, ha akkumulátor hiba?

2016. júl. 1. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jol sejtem Bootlop. Ez sajnos klasszikus LG G szerias betegseg. Vidd be szervizbe, alaplapot szukseges cserelno benne
2016. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja es persze garanciapapirokkal mert ez 40-50ezres móka
2016. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy az első mondja.

Nekem tavasz közepén lett meg a G3 - eddig a kisebb megbolondulásokon ( pl ha nem smart cleaningelem, és több mint 600MB felesleges anyag gyűlik össze rajta, olyankor már írni se lehet vele normálisan. ) kívül nem volt nagyobb baja. Pedig egyszer még vízbe is állt több mint 5 percen keresztül. Minden nap teljes kikapcsolás, vagy ha nincs idő minimum egy újraindítás - ez kiküszöböli a dolgokat. Bár ha nem kell időre ébrednem, egész éjjelre kikapcsolom.

2016. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Netről rendeltem s vissza akarom küldeni, de már 2 hete írtam nekik s még nem jöttem utána. Olyanokat olvastam, hogy új aksit vettek, s teljesen jól működött. Szerintem megpróbálkozok vele én is :-) am köszi a válaszokat
2016. júl. 1. 13:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Jöttek*
2016. júl. 1. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne szarakodj már. Ha még garanciás, akkor vidd csak szépen vissza a boltba. 2 hónap múlva lehet még nagyobb baja lesz, de akkor már állhatod te a költségeket.
2016. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!