Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?

Mi baja lehet a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Adott egy Vodafone Smart 4 Turbo készülék, ami amúgy 2 évig teljesen jól működött. 1 hete kb. elkezdte azt csinálni, hogy ha lezárom, és hagyom kb 1 percet pihenni, elkezd ugrálni a képernyő(1centit le-fel) és nem reagál semmire, így csak úgy tudom leállítani, ha kiveszem az akksit. Na de ha kivettem, be is kell kapcsolni, az meg nem megy valami fényesen, mert amikor bekapcsolom, a "powered by android" feliratnál elakad, és az Istenért sem akar továbbmenni, bármit csinálok vele. Vártam 5 percet, vártam 5 órát, semmi. Újra is indítottam, factory reseteltem is, a cachet is kitöröltem, semmi nem működik. Valami szaki tudna tippeket adni? Köszönöm!

2016. jún. 27. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Csinálj recoveryból factori reset, dalvik cache törlést, utána húzz fel egy új romot, utána szintén ez említett két törlés és nézd meg, hogy áll fel. A rom flesselésnek majd utánaiolvasgatsz.
2016. jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!