Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG K10 tapasztalatok, vagy...

LG K10 tapasztalatok, vagy milyen mobilt lenne érdemes most vennem? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eddig Samsungom volt és nem voltak jó tapasztalataim. Kőzépkategóriás mobilt szeretnék 50-70 körüli áron és egész jó áron van az LG K10. Mindenképp boltit szeretnék új előfizetéssel és garanciával.

Főként fotózáshoz, telefonáláshoz, egyszerű üzenetküldéshez, email olvasáshoz és Facebookozáshoz használom, szóval nem érdekel, ha lefagy rajta a Mortal Kombat vagy akadozik rajta a Sims, mert nem erre venném.

Plusz örülök, ha lehet vele víz alatt is fotózni, de ez luxus kívánság, amiről bármikor lemondok igazából.


A kérés kb az lenne, hogy ne legyen akkora azért, mint egy tablet, férjen el egy női farmerzsebben, csináljon viszonylag jó képeket a maga ár-értékén belül, legyen stabil, szóval ne fagyjon le egy hívástól vagy ha megnyitom az emailjeim, az aksija bírjon ki 1 napot, ha rá se nézek, akkor esetleg jó lenne, ha többet is... És mondjuk 2-3 évet bírjon ki a mobil.


Köszönöm a segítséget!



#mobil #LG #Telenor #Sony #T-Mobile #Lenovo #LG K10 #LG K8 #egyéb márkák #(sajnostöbbetnemtudok)
2016. júl. 3. 14:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hesteg: csaksamsungotne:D
2016. júl. 3. 14:24
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Az LG K10 egy elég jó, és szerintem szép kis telefon, nem fognál nagyon mellé, de az Android skin amit az LG használ (az "operációs rendszer") eléggé erőigényes, így a gyengébb hardveren picit döcögne egy idő után.


Amit javasolnék, az esetleg egy Huawei P8 Lite, vagy P9 Lite, vagy, ha kicsit rádobsz egy Nexus 5X is belefér a 60-70 kategóriába (a Google referencia telefonja, iszonyat gyors és gyári android). Több üzletben megtudod venni akár részletre is.


A Samsungtól is megneveznék egyet, hiába nem szeretnéd, szerintem az új, 2016-os A sorozat nagyon jól sikerült, nekem egy A5-öm pl. volt is, imádtam. Az A3 egy kifejezetten gyönyörű, jól elkészült telefon és tesztek, kommentek alapján nem lassul.


LG sem sokkal különb, mint a Samsung, igaz, régen borzasztó telefonokat tudott kidobni a Samsung, de már elég masszív ráncfelvarráson esett át. Nem csodálom, hogy sokak rossz szájízzel távolodnak el tőle.


Ha a vízállóság kifejezetten fontos, érdemes még ránézni esetleg egy Sony M4 Aqua-ra, melyeknek amúgy elég erős kamerájuk van.


Összesítve:

Huawei P8/P9 Lite, Galaxy A3, K10, Nexus 5X, M4 Aqua, ezekkel a készülékekkel nem tudsz rosszul járni. Az 5X nem kapható szolgáltatónál, a többi igen, nyomogasd őket boltban és rájössz mi lesz az ideális. Én a megadott árkategóriában és tudván azt, hogy előfizetés lenne, ezekkel a telefonokkal szemeznék.

2016. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Ne halgass az 1esre. 50ert a legjobb telefon neked a redmi3 es szerintem ebben minden benne van ami neked kell. Viszont ha meg sokat szoktal netezni akk a honor 4ct es vernee thort ajanlom
2016. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
1-es vagyok. Ha figyelmesen elolvastad volna a kérdést, előfizetéssel lesz vásárolva, szolgáltatónál, akik nem tartanak a kínai gagyikból, amiket itt annyira előszeretettel tukmáltok mindenkire. Kicsit már aggasztó.
2016. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ebből sok 100 fölött van a kinézett előfizetési csomagommal, az meg már kicsit borsos most (váratlanul ért a Samsungom fiatalkori halála, pláne fizetés előtt):/

A Redmire tudom, hogy sokan esküsznek, de a céges mobilom valami ilyesmi, és nekem nem jött be. Lehet kezelni sem tudom rendesen, és azért az ellenszenv, de nem 80 éves vagyok, hogy ne tudjak elboldogulni egy androiddal.

A kamera tesztjeiért se vagyok oda:

[link]


A Sony Aquaért nagyon fáj a szívem, de egy ismerősöm nagyon szidta, sok helyen olvastam kommenteknél, hogy az egész széria hibás és a legtöbb embernek gondja van vele. Plusz kicsit vészjósló, hogy nem lehet kivenni az aksit ha valami gebasz lesz vele.

Vagy érdemes lehet próbálkozni vele? A szívem Sonyt mond, az eszem LGt.


Az LGvel meg elvileg a mikrofon a gond mert a hátlapra tették és nem hallani rendesen a telefonbeszélgetéseket. Plusz 2 széria van belőle, az egyik, nemzetközi verzió jó kamerával van felszerelve, viszont sok helyen gyengébb kamerás verziót árulnak, kicsiny hazánkból meg ki tudom nézni, hogy a rosszabb verziót tukmálják a vevőkre... Illetve viszonylag új széria, szóval nem tudom mennyire lehet tartós, LGm pedig még sose volt.

Még a Honornak jobban utánanézek kicsit, mert nem tűnik rossznak.


Valahol meg nem értem a válogatósságom, mert egy 3 éves kaki Samsungom volt, szóval minden jobb lesz ehhez képest:D


LG K10, Sony Aqua vagy Honor 4C éri meg leginkább?

2016. júl. 3. 16:58
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

1-es vagyok. Sokan fordítva gondolkodnak. Látod, az előttem szóló is ajánlja a gagyiját, de már te is tapasztalatból tudod, hogy nagyon rossz.


A Honor-t nem venném. Akkor már P8 Lite, az lehetetlen, hogy 100 felett legyen. Ha most muszáj lenn választanom, lehet az LG mellett döntenék.


Ha félsz, vedd az LG-t, mert nem fogsz azzal sem rosszul járni és az ára is baráti, ráadásul igen, elég új.


Észre érdemes hallgatni mindig.

2016. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

P8 nincs a Telenornál csak P9, az meg 150ről indul:/

Köszi a segítséget!:)

2016. júl. 3. 17:15
 8/13 Lovdam válasza:
Bármit vehetsz csak Sony-t NE!!!Az M4 Aqua a legpocsékabb telefon a piacon,de tényleg.Hozzánk napi szinten hoznak vissza szervízre.Volt akinek beázott és a Sony nem szervizelte,mert nem garanciális hiba.A többi modelljükre is van panasz rendesen.De az M4 Aqua mindent visz.Van olyan ügyfelünk,aki 3 hónapon belül negyedszerre hozza vissza,mindig más hibával.
2016. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
"Kínai gagyi"... :"DD Ezt általában azok mondják akiknek életükben nem volt ilyen telefonjuk. Annyi a különbség hogy ezeknél a " kínai gagyiknál" nem a nevet, hanem magát a terméket veszed meg..
2016. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
LOvdam, az LG K10ről mik a tapasztalatok? Mennyire viszik vissza? Vagy a hasonló árkategóriás mobilokról?
2016. júl. 7. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!