Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG K10 tapasztalatok, vagy...

LG K10 tapasztalatok, vagy milyen mobilt lenne érdemes most vennem? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eddig Samsungom volt és nem voltak jó tapasztalataim. Kőzépkategóriás mobilt szeretnék 50-70 körüli áron és egész jó áron van az LG K10. Mindenképp boltit szeretnék új előfizetéssel és garanciával.

Főként fotózáshoz, telefonáláshoz, egyszerű üzenetküldéshez, email olvasáshoz és Facebookozáshoz használom, szóval nem érdekel, ha lefagy rajta a Mortal Kombat vagy akadozik rajta a Sims, mert nem erre venném.

Plusz örülök, ha lehet vele víz alatt is fotózni, de ez luxus kívánság, amiről bármikor lemondok igazából.


A kérés kb az lenne, hogy ne legyen akkora azért, mint egy tablet, férjen el egy női farmerzsebben, csináljon viszonylag jó képeket a maga ár-értékén belül, legyen stabil, szóval ne fagyjon le egy hívástól vagy ha megnyitom az emailjeim, az aksija bírjon ki 1 napot, ha rá se nézek, akkor esetleg jó lenne, ha többet is... És mondjuk 2-3 évet bírjon ki a mobil.


Köszönöm a segítséget!



#mobil #LG #Telenor #Sony #T-Mobile #Lenovo #LG K10 #LG K8 #egyéb márkák #(sajnostöbbetnemtudok)
2016. júl. 3. 14:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most kaptam kölcsön, hogy kipróbáljam, le szeretném resetelni a K10-et, találtam leírást.


[link]


Most a képernyő mikor jön be?

2016. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Figyi utolsó, nem írsz ki erről egy külön kérdést? Segítenék ha értenék bármennyire is ezekhez. De nem... Szerintem írj ki egy kérdést ha választ akarsz.
2016. okt. 3. 23:44
 13/13 Bánki Ani válasza:
Apukám ma vett egy LG K10t. A fényképeivel nem vagyok annyira megelégedve, de a többivel megvagyok. Szép, gyors, minden. Szóval ha nem akarsz hiper szupcsi képeket csak akkor vedd meg.
2017. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!