Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 8 hívás problémák!?

Huawei Mate 8 hívás problémák!?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Huawei Mate 8 készüléket, szuper jó, gyönyörű, gyors, kivéve 2 problémát.

1: A hívás hangerejét nem tudom teljesen lecsökkenteni, ami számomra fontos. Látszik, hogy tovább is lehetne csökkenteni a skálán, de valószínűleg valami szoftveres korlátozás vagy beállítási probléma lehet.

2: Hívás közben a másik fél nem mindig hallja azt amit mondok, illetve ha igen, akkor időnként "mintha dobozba beszélnék".

Tudtok ezekre az anomáliákra esetleg valami megoldást, vagy találkoztatok e már vele, akár más Huawei készüléken is?

Tudom hívhatnám a szervizpontot is, de lehet, hogy a megoldás egyértelmű és egyszerű, csak én vagyok bamba.

Köszi.



2016. júl. 4. 14:58
 1/2 anonim válasza:
Huawei y 550 van nekem. Volt próblémám vele, hogy a másik fél nem hallott beszélgetés közbe rendesen.. később már én se hallottam rendesen. Elvittem oda ahol vettem, garancia lejárása előtt egy nappal, megcsinálták, és azóta tökéletes, semmi baja nincs.
2016. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a ciki, hogy a telefont 2 napja vettem újonnan, és 200k-ért kicsit felháborítónak tartom, hogy ilyet csinál. Örülök, hogy megoldódott neked, így nekem is van némi reményem.
2016. júl. 4. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!