Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia m4 aqua lelassult,...

Sony xperia m4 aqua lelassult, lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, egyszer csak újraindult, de nem tudott elindulni. Ekkor elvittük szervizbe, kártyacsere megoldotta a dolgot, de ez után pár héttel elszállt a képernyő, de pár perc múlva magához tért, és nem volt semmi baja. Ez nagyjából egy hónap után megismétlődött, de akkor már órákig nem tért magához majd igen, de azóta iszonyat lassú. Leszedtem mindent róla, visszaraktam gyárira, akkor is lassú volt, és ez akkor sem változott amikor visszaraktam rá az appokat. Minden app a microSD-men van, zenével és képekkel együtt. Lehet tenni érte valamit, szerviz nélkül? Ha be van törve a képernyője tudtok mondani olyan helyet, ahol megcsinálják viszonylag jó áron, és újra garanciás lesz? Vagy mondjak le róla, és jobban járok, ha veszek egy új telefont?


Előre is köszi, ha tudtok segíteni.



2016. júl. 4. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát gari nem fog megmaradni, mert látszani fog hogy szét lett szedve és cserélve lett a kijelző.


Hát igazából szerintem alaplap csere kellene ide, de az meg lehet már nem éri meg.


Szerintem add el alkatrésznek, és vegyél egy új telót.

2016. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!