Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok telefont?

Ajánlanátok telefont?

Figyelt kérdés

műszaki analfabéta vagyok.. van egy samsung galaxy mini v.milyen telefonom.Ebből kiindulva szeretnék egy másikat ,mert ez borzasztó lassú, le-lefagy.. és a borzalom képeket készít. mit tudnátok ajánlani helyette?

Ami fontos nekem h androidos legyen (ezt szoktam meg) Ennél több belső tárhelye legyen (gondolom attól lesz gyorsabb v. legalább nem fagy le..)

ill. ennél a készüléknél jobb képeket tudjon készíteni (kislányom még kicsi, az ő produkálásait fotóznám vele, mivel a telefon ált. kéznél van, nem úgy a fényképezőgépem :D de már többször cserbenhagyott a mostani telefonom).

Előre is köszönöm a segítséget



2016. júl. 5. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért kicsit szűkítsük a kört.

Körülbelül milyen árban gondolkodsz?

Amúgy a gyorsaság az inkább függ a processzortól mint tárhelytől, de persze az is lassít ha pl. kevés a helyed.

2016. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj igen az ár.. kb 20-30 e-ben gondolkodom, de nem tudom megvalósítható e belőle.
2016. júl. 5. 11:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből max. egy rossz minőségű érintőst szedsz össze, esetleg valamiféle gombos telefont. És mivel tudjuk, ez a kettő nem a legjobb. Ahogy látom, csak fotózásra, telefonálásra kellene.Andoridost az LG Leon van, ami még ér is valamit.. Nekem is ilyen van.. Nem a legjobb, de ezért a pénzért mit várunk el?

Neked nem kell sok mindenre, ezért pl. a Microsoft Lumia 550 is pont beleesik az árba, de ez nem Android, hanem WindowsPhone. Esetleg egy Samsung Galaxy J1, ha tényleg csak Andorid jöhet szóba! Ez a 3 telefon azért még megéri azt a pénzecskét.

2016. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönm, kiindulásnak remek lesz :) ha valaki még tud ajánlani szívesen veszem. esetleg még annyi infóban még segíthetnétek h milyen processzor az ami már tűrhetően viszi a telefont? v. mire figyeljek? :D
2016. júl. 5. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.. figyelj arra, hogy ne kézből vedd, durván olcsón.. érted, pl. egy full jó telefont 10000-ért. (mert lehet,hogy lopott vagy ilyesmi)

Jobb, ha boltban veszed, ott adnak rá garanciát is, ami az ebben az árban levő telefonokhoz tényleg szükséges.

2016. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

értem, még jó h írtad :D

az lg szimpatikus. van abból lg leon 4G H340n.. V. ez ua.?

2016. júl. 5. 12:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyi penzert a doogee x5pro a legjobb mobil csak rossz a kameraja.
2016. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz. Azt hiszem. (gondolom sorozatszám vagy maga a telefon azonosítószáma)
2016. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!