Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telóm állandóan ezt írja...

A telóm állandóan ezt írja ki, miért?

Figyelt kérdés

Valami olyasmit hogy az nfc szolgáltatás kapacitása teljes. Van egy mégse és egy ok lehetőségem,ha bele megyek akkor kiírja hogy 135%-on áll,és hogy zárjak be,vagy töröljek valamit.

De a poén hogy ez az nfc nekem ki van kapcsolva a telefonomon,tehát nem értem miért írja ki.

És kiírja telefonálás közben játék és bármi egyéb közben és addig pl a beszélgetést se tudom megszakítani még ki nem nyomom ezt a felugró ablakot.

Valami megoldás?

A telefon márkája ha ez érdekes a dologban Sony m4 aqua


2016. júl. 5. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Talan egy reset segithet, egyebkent sajnos gozom sincsen.
2016. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tamás880722 válasza:
Szia, nekem is hasonlót írt ki a telefonom (Xperia Z3c). Nálam a Telenor wallet alkalmazás okozta. Külföldi oldalakon olvastam hasonló hibát különböző banki vagy fizetős alkalmazásoknál. Mióta töröltem nem jelent meg. De próbaképpen ha visszarakom, akkor egyből kiírja az nfc dolgot. Gondolom amíg nem javítanak valamit az app-on belül addig így is marad.
2016. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!