Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Extreme digitálos telefont le...

Extreme digitálos telefont le tudnak tiltani díjnemfizetés végett? Tehát veszek egy kártyafüggetlen telefont, de nem tudom, h ki van-e fizetve.

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, de én nem tartom valószínűleg hogy az edigital majd minden szolgáltatóhoz megy és feketelistára rakja. Inkább behajtók fognak jönni ahhoz, aki nem fizeti az áruhitelt. De amúgy lehet hogy nem is az edigitalnak tartozik, hanem a banknak.


A lényeg: Számla nélküli telefont ne vegyél, mert akkor semmi nem garantálja hogy lopott, és lehet másnap jön a rendrőség, és visszakéri, te meg a pénzedért majd rohangálhatsz.

2016. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

végett = céljából

miatt = okán


A szó, amit használni akarsz, az a miatt.

Bocs a nyelvtannáculásért, de ez a halálom.


A kérdésedet viszont ettől függetlenül sem tudom értelmezni. Új telefont veszel. Ha kifizeted, ki van fizetve. Ha nem fizeted ki, nincs kifizetve. Ez esetben le tudják tiltani, de az csak rajtad múlik.

2016. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Bocs a nyelvtannáculásért, de ez a halálom."

Akkor vigyázz..

2016. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!