Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az előbb csináltam egy Factory...

Az előbb csináltam egy Factory Reset-et az Asus Zenfone C telefonomon, de természetesen ilyenkor elveszik minden beállítás, de a fényképeket valahogyan, BÁRHOGYAN vissza tudom szerezni?

Figyelt kérdés
Előre is Köszönöm a válaszokat.

2016. júl. 6. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan fontos lenne, akkor rootolnám a telefont, aztán valahogy készítenék egy lemezképet a teljes belső tárterületről, vagy legalábbis a /data partícióról (pl. terminálban dd-vel sd kártyára), majd egy alkalmas programmal (van ilyen, de nem tudom, hogy hívják) megpróbálnám kinyerni a képeket.
2016. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De GARANTÁLTAN meglehet csinálni? Az ilyen művelet otthon is végehajtható úgy mint a Factory Reset vagy ilyennel kapcsolatban mennyek el valahová?
2016. júl. 6. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Garancia nincs rá természetesen. De jobb ötletem nincs.


Meg lehet csinálni otthon is, csak sok utánaolvasás kell hozzá. Én csak felvázoltam, hogy így állnék neki, számolva azzal, hogy akár egy egész nap is rámehet. Vagy elviheted valami adatmentő szakemberhez, de hidd el, ők igencsak megkérik az árát.

2016. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az kb. mennyit jelent?

Hogyha nekiállok, de elrontom akkor dobhatom ki a telefonomat?

2016. júl. 6. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Oszt hogy-hogy nem az sd kártyán vannak a képek?
2016. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mert nem használtam EDDIG SD kártyát, de már fogok.

De akkor hány százalék esélyem van visszakapni a képeimet?

2016. júl. 6. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!