Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A facebookon hol lehet megnézn...

A facebookon hol lehet megnézni, hogy ezidáig mely oldalakat likeoltam, követem?

Figyelt kérdés
Azért fontos számomra mert régen sok hülyeséget is bekövettem és most annyi van hogy azt nem látom ami most érdekel.Tehát azt szeretném hogy gyorsan leállítom a követését az összes ilyen oldalnak, kivéve 1-2 ami érdekel.
2016. júl. 6. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállításokban megtalálod fél perc alatt.
2016. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Telefonon lehetséges mert én eddig nem találtam semmi ilyet.Egy kicsit bővebben is írhattál volna. De azért köszi,akármennyire nyilvánvaló,hogy a beállításoknál található!
2016. júl. 6. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! A beállításokon belül van olyan, hogy hírfolyam beállítások, azon belül a második.. Emberek követésének leállítása.. A tevékenységnaplót is átnézheted, ott a kommenteket, likeokat, kedveléseket láthatod, azt legkönnyebben a saját oldaladon érheted el a képed alatt, vagy szintén a beállításokban eléggé lent van.. (telefontól függ, azért nem írom hanyadik helyen.. )

Remélem tudtam segíteni. :)

2016. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!