Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy ideje nem indul el a Dead...

Egy ideje nem indul el a Dead trigger 2 játékom facebookon. Firefoxot használok, régen teljesen jól működött nem okozott csalódást. Ma este azonban lassan nyitott meg oldalakat. Ennek mi az oka? A számítógépet ujraindítottam, semmi nem változott.

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 23:20
 1/2 anonim válasza:

Csáó!

Nálam is ez a helyzet!

Olyan böngésző kell ami támogatja a Web-GL bövutményt.

Elvileg ez három böngésző. A Google Chrome, a Mozzila Firefox és az EDGE böngésző.

Web-Gl-t nem találtam amit lehetne bővítményként telepíteni, szerintem próbáld meg valamelyik másik böngészőt fentebbről. Ha aztán sem megy a Game, akkor nem tudom...

Remélem segítettem.

2016. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kis idő után rájöttem mi a baj.

Nos, én XP-t használok mert gyorsabban pörögnek rajta a cuccok, viszont a hárány az hogy sok minden nem megy el rajta. Direkt ezért a játékér fel tette ma WIN7-et és ment a dead trigger 2 fb.-on, viszont utána xp-n nem.

HA Xp-d van akkor ajánlom a BlueStacks App Player-t.

Ott be állítod az irányítást, belépsz fb.-ra (A Dead Trigger 2-ben) és megy a játék.

2017. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!