Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan folytathatnám a játékot...

Hogyan folytathatnám a játékot ott, ahol abbahagytam, miután javítva lett a tabletem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy elromlott a tabom, de még garanciálisan meg lett javítva. Most tényleg jó, viszont teljesen üres az egész, ami egyáltalán nem érdekelne, ha nem lenne egy játék (Ashpalt 8), amivel már egy éve játszom, és nagyon jó benne, teljesítettem már az összes szintet, stb...

Letöltöttem, és úgy néz ki újra kell kezdenem, hiába jelentkeztem be az eddig is használt e-mail címemmel a Play Store-ba.

Esetleg nem lehetséges, hogy valahol vannak a játékhoz tartozó mentések, amikkel ugyanott folytathatnám, mint ahol abbahagytam? Mert ez így elég elkeserítő.

Kérlek, ha lehetséges, akkor ne nagyon kötözködjetek. Köszönöm, és köszönöm előre is a válaszokat!



2016. júl. 6. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem lehet

a data partítión volt a mentés ami le lett gyalulva

2016. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a játékban nincs külön restore funkció ilyen esetre, akkor sokat nem tudsz tenni.

De amennyire én emlékszek, 2 éve amikor játszottam vele én leszedtem egy 100%-os mentést vagy egy unlimited apk-t hozzá szokásomhoz híven :)


[link]

2016. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként ennek ellenére nem akartam azért belenyugodni a dologba, úgyhogy megpróbáltam angol fórumokon utánajárni. Valakinek javasolták a facebookba való bejelentkezést, mire eszembe jutott, hogy az Asphaltba én egy Google +os account-tal voltam bejelentkezve, így megpróbáltam belépni, és sikerült, minden megvan. :-) Mondjuk elég hülye vagyok, hogy ez magamtól nem jutott eszembe.
2016. júl. 6. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!