Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?

Melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy s6 vagy lg g4? Melyiknek jobb az akkumlátora? Mert én ugytudom az s6-nak ha a cserélhető akkumlátort nemnézzük a g4-nél, camerája egy fokkal jobb a g4-nek kb ugyanolyan nem?kb 1-2 évre tervezek

2016. júl. 8. 10:09
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
Az utolsónak teljesen igaza van, árkategóriájában és felette is verhetetlen az Oneplus 3. Ha megnézed kb. összes tesztbe S7 edge-vel hasonlítják aztán örülnek, ha alulmarad néha-néha, csak elfelejtik, hogy fele annyiba kerül.
2016. júl. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Bármivel össze lehet hasonlítani. Még egy Nokia 3310-el is. Roppant messze van az S7-től.
2016. júl. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
17%

Kedves kérdező !

Galaxy s6 lenne a befutó , ugyanis a snapdragon 808 - G4 processzora korántsem hűvös fajta. Eddigi minden Lg készülékbemben ugyan úgy snapdragon processzor volt (g2,g3) és egyik sem volt hűvös . Talán még a g2 volt a leghűvosebb . Mivel a telefon nagyon meleg volt használt közben így gyorsabban kupurcant az akksi, mint az amúgy is beépített s6-ban. Ott van a G4-neki műanyag kerete, ami tetszik vagy sem nem minőségi . Az üzemidőt felesleges nézni ugyanis mind a kettő készülék megkapta. Az android M-et ami nagyon durván meríti a telefont ( értsd galaxy s7 Edge 6-8 órás kijelző időből csinált 2-3 órát és ez szinte az összes M-es készüléket érint. Az android rendszer ébren tartja a telefont emiatt folyamatosan pörög . Egy baráti ajánlatot kaptam az s7-re így ki tudtam szállni bukó nélkül belőle és vettem egy iPhone 6s plust. Csak azért írtam le mindezt hogy tisztább legyen a kép , ugyanis egy Apple készülék még mindig nem tud olyan sokat mint egy androidos de a 6s plusom majdhogynem 2,5 3 napot elmegy akár. Ha gondolkodtál iphoneban én azt vennék , és nem azért mert nekem is az van hanem mert gyakorlatilag végre egy telefont megelégedéssel hasznàlok. Mivel a 6s plus más kategória árban és méretben ezért ott van még a sima 6 -6plus vagy kompaktban az SE. Nézd meg őket , hátha megtetszik valamelyik . Remélem tudtam segíteni .

2016. júl. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
És bocs a hibákért , korán van még nekem :)
2016. júl. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Ha lenne az euronicsnál oneplus one 3 már rég megvettem volna :)
2016. júl. 9. 06:51
 26/39 anonim ***** válasza:

"M-et ami nagyon durván meríti a telefont ( értsd galaxy s7 Edge 6-8 órás kijelző időből csinált 2-3 órát és ez szinte az összes M-es készüléket érint"


Hogy lehet ekkora hülyeséget idehányni, te jó ég...

Note 5-m 5-6 órát bír (M-el) aktív kijelző használat+net...Több ismerősöm telefonjain is (Z5,S6,S7) az android M-el lazán megy az 5-6 óra aktív kijelző használattal + netezéssel együtt...


Kérdező: S6-t vedd ,mert nem melegszik annyira.

2016. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
S7 Edge meg közel 20 órára elég ha filmet nézek rajta.
2016. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

# 23

Miért van olyan sanda gyanúm hogy nem volt a kezedben sem S7? Ekkora hülyeséget leírni is nehéz lehetett!

2016. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Nézzetek be akkor a mobilaréna fórumban , linkeltünk képeket is, sőt Lg fórumokban is. Veletek ellentétben nekem személyes tapasztalatom van az új verzióval , nem csak a levegőben beszélek .
2016. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Miről nincs személyes tapasztalat? Az S7-ről?

Meg az S6-ról? Biztos hogy több mint neked.

[link]

2016. júl. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!