Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz ha egy telefon megkarcolo...

Igaz ha egy telefon megkarcolodik es fogkremet kensz ra (este) reggelre eltunik a karc?

Figyelt kérdés
egyszer egy baratnom megkarcolta a telojat es neten olvasta ezt a fogkremeset es bevallt neki! nekem most megkarcolodott a telom nagyon kivagyok. lehet hulyeseg. de szerintetek bevalik?
2016. júl. 8. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Próbáld ki. De garantálom hogy nem fog működni. Inkább rakj rá egy kijelzővédővfóliát, akkor val'szeg nem fog látszani.
2016. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha rászárad a fogkrém, a karc nem lesz látható, ez nem is vitás...
2016. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

#2

Made my day... :'D

2016. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
A szememben maga a kérdésfelvetés bizonyítja, hogy rossz irányba halad a magyar alapfokú oktatás.
2016. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Én akkor röhögtem nagyon, amikor kijött az új iphone és valaki kitalálta poénból, hogy egy szoftverfrissítéssel vízálló lesz, a sok barom meg benyalta és megfürdette a telóját.
2016. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most mit vagytok ugy kiakadva? A fogkrémes trükk müködik!!! Egyedül egy dolgot felejtett el leirni, hogy nem csak felkenni kell hanem szorgalmasan polirozni a fogkrémmel és estétöl reggelre tényleg eltönhet ha elég serényen jár a keze.
2016. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen nem igaz, inkább ne próbáld ki.
2016. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!