Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet likeot "törölni"...

Hogyan lehet likeot "törölni" instagrammon? Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Kevesebb likeot szeretnék a képeimre, mert volt 5 képem ahol kipróbáltam hogy működik-e ha veszek likeot.... Es működött. Mar 2 képemet le is vettem ez miatt de többet nem szeretnek levenni... Féltüno hogy az egyik képemen pl. 150 a máskor 190 vagy éppen "csak" 100 like van. Ha ez lehetséges legyszives segítsetek, mert mar többeknek is féltünk es nem szeretnem azt hogy azt higgyék hogy egy like éhes Khmmm vagyok. Előre is koszonom

2016. júl. 8. 23:59
 1/6 anonim válasza:
Ha letiltod az embereket egyesevel akkor eltunik a lajkjuk :)
2016. júl. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uuu Koszonom szépen! 😂😘😘❤
2016. júl. 10. 10:50
 3/6 anonim válasza:
Szivesen 💕 en is jartam mar igy😂
2016. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam letiltani de drog meg nem nagyon csinalt semmit 😂👈🏻 de remelem hamar lejjebb mennek a likeok😂👈🏻 Huhh akkor szerencsére nem en vagyok az egyetlen aki így járt ❤❤ Koszonom mégegyszer
2016. júl. 10. 23:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a drogot nem tudom miert írta oda 😅😂 de letiltom es nem csinal semmit, A like ott marad 🤔❤
2016. júl. 10. 23:54
 6/6 anonim válasza:
Hogy vettél likeot? *-* :D
2017. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!