Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ASUS Zenfone 2 Laser (ZE550KL)...

ASUS Zenfone 2 Laser (ZE550KL) vagy Honor7?

Figyelt kérdés
Az érdekelne melyiket érdemes megvenni.Új telefont szeretnék venni hosszú távra(legalább 2 év).Melyik a jobb és megbízhatóbb?

2016. júl. 9. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Egyertelmuen a honor sokkal jobb
2016. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben járok jelenleg, tegnap adtam le a rendelést, és az Asus mellett döntöttem.

3 telefon közül választottam:

-alcatel ot idol 3

-asus zenfone 2

-honor 7 lite

tesztek és vélemények alapján az asus mellett döntöttem végül. az alcatelről gyorsan lebeszéltek, azt mondták, hogy a memóriakártya slot nagyon gyenge, a zenék akadoznak memóriakártyáról, illetve sokaknál meghibásodott a slot.

a honor 7 lite 2 okból nem jön be, az egyik az, hogy zenehallgatásnál torz a hang + zavaró alapzaj hallható, a másik az, hogy kompromisszumot kell kötni, hogy vagy dual simes a telefon, vagy teszel bele memóriakártyát. Úgyhogy ezek alapján az Asus mellett döntöttem.

2016. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!