Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kellene tennem ilyenkor?

Mit kellene tennem ilyenkor?

Figyelt kérdés
szóval a telefonom elég furcsán kezdett ma viselkedni...lefagyott aztán le van töltve rá egy olyan alkalmazás amivel tudok emojikat is írni de ez az alkalmazas leállt és most tulajdonképpen nincs bill.zet a telefonomon. újraindítottam hátha működni fog de a telefonom be kell ütni egy kódot ahhoz hogy feloldódjon és akárhányszor koppintottam a képernyőre nem jelent meg a bill.zet... mit kellene ilyenkor csinálnom hogy működjön? esetleg vigyem szervizbe? a válaszokat előre is köszönöm!
2016. júl. 9. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Recovery-ből cache vagy cache/dalvik cache törlés, végső lehetőségként factory reset. És utána nem használsz ilyen buznyák billentyűzetet.
2016. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt a recovery cache-t hol tudom megtalálni? elnézést de nagyon analfabéta vagyok ha az elektronikáról van szó
2016. júl. 9. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Én teljesen újrindítanám, főleg, ha androidról van szó.

Mindent letörölnék róla.

Az enyém is ezt csinálta, vírusos volt, újraindítottam szépen és működött minden úgy mint régen. De aztán túl gyakran csinálta velem ugyanezt, és a végén meguntam és lecseréltem.

2016. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak egy probléma van... mivel konkrétan nincs billentyűzetem mert az alkalmazás blokkolta le se tudok semmit se törölni sajnos! újra is indítottam de nem használt még az aksit is kivettem hátha... szerintem is amúgy vírus gyanús ez az egész
2016. júl. 9. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Hiába írtam le, hogy recovery-ből kell végezni... Készüléktipus + recovery guglizással megtalálod.
2016. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a segítséget :)
2016. júl. 9. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!