Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom hátuján letört...

A telefonom hátuján letört belül hátlap mögött kicsit az egyik réz antenna baj?

Figyelt kérdés
Nemtudom mi a megnevezése de h leszedjük a hátlapot jobb oldalt fönt kb a kamera vonalába van két kis réz fejecske, egymástól pár miliméterre, s valószinü mikor a telefon ütődött valamikor, akkor az egyik ilyen kis réz fejecskének egy kis része, teteje levált. Hátra raktam a levált részt, rá a hátlapot a telefonra hogy ne essen ki, de eltünt. Mi egyáltalán az, mire szolgál ? Ettöl gyengébb lehet a vétel valaminek ? Wifi megy rendesen, a hivással sincs gond, gps is müködik. Érdemes lehet megcsináltatni ? Van jelentössége ?
2016. júl. 9. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Telefon típusa?

Fotó a sérült részről?

2016. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tipus sony xperia e3, itt egy netes kép amiböl kivehető. [link]
2016. júl. 9. 11:33
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]



Bocs ez a jo, itt a képen jobb oldalt az a 2 kis réz fejecske, abbol a baloldalibol tört le a felső része

2016. júl. 9. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:
nfc antenna
2016. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Hátra raktam a levált részt, rá a hátlapot a telefonra hogy ne essen ki, de eltünt."


Jó lenne mihamarabb kiszedni a telefonból azt a darabot, nehogy zárlatot csináljon.

2016. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nfc antenna"

Nem az.

Ez a GSM antenna.

Ki kéne cserélni mert tönkreteszi a GSM modult, ugyanis az hibátlan antennára van hangolva.

2016. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm értem. akkor majd megjavittatom amint tudom, köszi a válaszokat.
2016. júl. 10. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!