Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kisütési probléma?

Kisütési probléma?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy 1900 mAh LI-ION (BA900 kompatibilis) akkumulátort az okostelefonomba (sony xperia Lc2105) mivel a régi már kinyuffant. Azóta is már több mint egy napja szüntelenül töltöm mivel "kisütöm", és még mindig nem kapcsol be, illetve bekapcsol csak utána egyből leáll. Lécci segitsen olyas vki aki tudja mi a gond?
2016. júl. 10. 10:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

1; a Li-ion akkukat NEM kell kisütni. Hiába töltöd egy napja, a töltésvezérlő úgysem ad neki több áramot. (Tekintve, hogy a túltöltéstől felrobban..)



Ha a telefon nem kapcsol be, és a régivel múködött (azaz biztos vagy benne, hogy nem a telefonnak van baja), akkor vidd vissza az akkut, lehet az a rossz (utángyártottaknál előfordul, de még az is, hogy nem kompatibilis a telefonnal).


Vagy a telefon rossz. Akkor szerviz.

2016. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

1: A lítiumos elemeket nem kell és nem is szabad "kisütni"!!!!!

2: A "kisütés" az a teljes lemerítést jelenti, ami tilos.

3: Ha után-gyártott, akkor lehet hogy a telefonod nem ismeri fel, vagy eleve hibás.

4: a lítiumos elemeket nem kell "formázni" sem. Berakod, használod.

2016. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
upsssz! Pont egyszerre válaszoltunk. :)
2016. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De pont ez a probléma,beraktam az aksit elindítottam a mobilt és egyből leáll.Gondoltam biztos lemerült,de akárhányszor elindítom mindig leáll.Különben a fószer akitől vettem az aksit,népszerű a boltja a városban, azt mondta h ki kell sütni.
2016. júl. 10. 11:13
 5/21 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Értem hogy a foszer azt mondta de akkor is a fenti válaszoloknak van igaza. Esetleg googliz utánna ha 80 helyen azt találod hogy nem kell kisütni akkor lehet mégis a foszer téved.

Egyébként valóban aksi hiba gyanus acucc vidd vissza.

(A régi aksival még bekapcsol?)

2016. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Lehetséges,bár elég meggyőzően mondta.Van rá egy év gari,holnap visszaviszem és kicserélem.Ja a másik működik csak fel van puffadva.
2016. júl. 10. 11:39
 7/21 anonim ***** válasza:

# 4

Ilyen "népszerű" emberkék itt a fórumon is vannak és qrva nagy marhaságokat irkálnak.

2016. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel is van puffadva, de bekapcsol vele, akkor száz hogy az aksi amit vettél, ööööö, kaki.
2016. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A régi aksi puffadt fel nem az új.Ezért is vettem bele újjat ami kiderült h az is rossz mert egyfolytában leáll hiába töltöm ezerszer.
2016. júl. 10. 11:44
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondtam. Melyik része volt nem érthető?

Ha a régi, felpuffadttal bekapcsol, akkor az új kaki.

2016. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!