Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s-re milyen tokot...

Iphone 6s-re milyen tokot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Műanyagot, vagy szilikont?

Kinek melyik vált be jobban?


2016. júl. 10. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez elég szubjektív dolog, de nekem személy szerint legyen szó bármilyen telefonról a Spigen tokok a kedvenceim.

(Igazából nekik az anyaguk jellemzően gumi és műanyag, de vannak már fém keretesek is).

Hátrány (már akinek), hogy elég nagyok, és nehezek, valamint viszonylag drágák (3-4000Ft az indulóáruk), de szinte elpusztíthatatlanok, nagyon jó minőségűek, és jól védik a telefont.

Meg szerintem jól is néznek ki.

2016. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

griffin survivor custom case - persze, ha nem akarod mutogatni az almát

de a spigen tokok is jól néznek ki


ebayen lehet venni olcsóbban kicsit őket

2016. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy kivétellel az összeset eBay-ről vettem, van műanyag és szilikon is, nekem eddig mind jónak tűnik, leejtettem már párszor a telefonom, de nincs rajta egy karc sem.

Egy Spigen tokra viszont már nekem is régóta fáj a fogam, de sajna itt, ahol lakom nem lehet hozzájutni.

2016. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!