Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pokémon go telefonos játék...

Pokémon go telefonos játék ban kaptam egy hibát: Gond volt a csomag elemzésékor. Ez allati szöveg felesleges :D ?

Figyelt kérdés

.leakartam tölteni a játékot a telefonomra.

Le is lett töltve csak volt még egy letöltöje :D

annak is a "letöltöjét" elinditottam és miközben töltötte ezt irta ki: "Gond volt a csomag elemzésekor.



2016. júl. 10. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Eredeti?
2016. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alex Fly ***** válasza:

Gondolom nem. A stock PoGo-t letöltöd, telepíted és műxik. Nem tölt le semmit. Ha az elemzésben hibát talál, akkor abba valaki belepiszkált.

Csak tiszta forrásból érdemes telepíteni (pl. apkmirror), már megjelentek az "ajándékkal" ellátott verziók is.

2016. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
apkmirrorról meg apkpure ról probáltam letölteni de mind a kettőnél ezt irta ki.
2016. júl. 11. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:
A Play miért nem jó? Nem ismerem a játékot, de ilyen hiba tört, vagy nem megbízható helyről letöltötteknél fordul elő.
2016. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alex Fly ***** válasza:

Nekem is onnan van. Letöltöttem, felmásoltam a telefonra az apk-t, elindítottam és feltelepült.

Milyen telefon és melyik Android verzióm

2016. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mostmár tudom a problémát mert a telefonom android verziója 4.2.2 és pokemon Go nak kell 4.4.2 De azért köszi hogy probáltatok segiteni :)
2016. júl. 11. 22:14
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
@4: a Play azért nem jó, mert ott még Magyarországról nem elérhető. Majd ha itt is hivatalosan játszható lesz, akkor természetesen o nan lesz érdemes letölteni.
2016. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kösz, közben utána olvastam.
2016. júl. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!