Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mert nem tudom kioldani a...

Mert nem tudom kioldani a Lenovo A3300-as tabletem?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a problemam h van kb egy 1eves lenovo a3300-as tabletem es valamioknalfogva nem tudomkioldani.

Nem azert mert minta van rajta (nincs rajta minta) hanem csak nem old ki.

Egyszeruen ha megnyomom a bekapcsologombot nem tortenik semmi hanem full sotet marad. Be van kapcsolodva mivel amikor a messengeren hivtak kicsongot csak a kijelzo sotet maradt. Meg az ebreszto bekapcsolt de amikor szundira allitotam gyors lezartam hat ha meg javult. Hat nem :S.

Probaltam mar par dolgot h helyre hozam pl.: 15-30mp nyomtam a bekapcsgombot hatha ujra indul, a resetgombot is probaltam de semmi. Szetszedtem hatha valami szetcsuszot de semit nem latam (lehet ez a baj nem tudod mert hat az alkatreszek takarjak egymast).

Jah igen es az akumulatora nem kiveheteo.

Arra gondoltam h a bekapcsolo gomb romolhatot el de nem tudod biztosra.

Valakinek valami otlet?


Koszonom a valaszokat.


(A helyes irasert elnezest)



#bekapcsolás #Lenovo a 3300 #kinelzo problema
2016. júl. 12. 06:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, a kijelző romlott el? Mert ha se a bekapcs gombra, sem a reset gombra nem reagál, akkor mindkettőnek el kellett romlania, ami valószínűtlen. Valószínűbb, hogy reagált az, csak nem láttad, mert nem működik a kijelző.


Próbáld ki a következőt: rádugod számítógépre. A számítógép hanggal jelzi, hogy USB eszköz csatlakozott, illetve valszeg a tablet is megjelenik MTP eszközként. Ekkor megnyomod a reset gombot (jó hosszan). Ha ekkor a számítógép jelzi, hogy lecsatlakozik, majd újra felcsatlakozik, akkor bizony kijelző probléma lesz. Mindenesetre valszeg így is, úgy is szerviz lesz belőle.

2016. júl. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat.


Miutan kiirtam a kerdest kb 30p ra megoldotam.

Nem tudom mi baja volt vagy hogyan csinaltam meg de mivel felidegesitet rafogtam a kormomel es egykisebb erokifejtesre (kicsivel nagyobal mint amikor bekapcsoljuk de azert nem anyira hogy rendesen beis szakadjon az az atkozot gomb) bekapcsolt, szoval lehet hogy meg is mukodot a reset gomb. De lehet hogy nem mivel a resrt hasznalata utan se kapcsolt ki. De a lenyeg hogy mar mukodik :D .

2016. júl. 13. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!