Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SÜRGŐS! Ha törlök egy olyan...

SÜRGŐS! Ha törlök egy olyan alkalmazást, amiben egy ember figyel engem a kamerán keresztül, akkor az többé nem tud?

Figyelt kérdés
Nem csak a Talking Angelára gondolok...

2016. júl. 9. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Nincs ilyen alkalmazás..

Vagy te melyikről hiszed ezt?

2016. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
69%
Nem!Kifognak derülni a mocskos kis titkaid!!
2016. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Az már eleve nagy probléma, hogy képes volt egy alkalmazás enegedély nélkül használni a háttérben a kamerát! Azaz gyenge a rendszered védelme, és nem lehet tudni mi minden vírus lehet még rajta! Szóval én azt ajánlom rakd újra az egész rendszert, az a biztos. Ha van elérhető frissítés akkor azt is rakd fel mindenképpen!

Ha nem elérhető a legfrissebb rendszer verzió (Android 6.0/iOS 9.3/Windows 10) az elég gáz! Ez esetben esetleg megpróbálhatsz vantivírus alkalmazást használni, hogy megelőzd az ilyen eseteket.

2016. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Hiába törlöd úgyis visszateszem.
2016. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Takard le egy papírral. Elunja magát.
2016. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de a kérdésre válaszoljatok légyszí!!!!:)
2016. júl. 16. 17:51
 7/10 anonim válasza:

Szia!

OFF

A kulcsszavakból kihagytad az Android-ot. :D

ON

Viccet félretéve szerintem tud még.Az lenne szerintem a "helyes" ha újratelepítenéd az egész rendszert.YT-n meg tudod nézni/utánaolvasol neten,ne vidd el ilyenért szervizbe.Hogy jöttél rá,hogy figyel téged?

2016. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
egyaltalan honnan veszed hogy figyelnek?
2016. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak sejtem.

Köszi a válaszokat.


Ha azt írja a vírusírtó hogy ninden biztonságos akkor nincs baj?

2016. júl. 20. 11:48
 10/10 anonim válasza:
100%

Figyelj,szerintem ha sejted vagy valami akkor telepísd újra az op rendszeredet,akkor (szerintem)biztos,hogy letörlődik minden vírus.Jobb lesz a lelkiismeretednek(szerintem téged ez zavar,válaszaidból ítélve)stb...

Ha a vírusirtó azt írja,attól még nem biztos.

2016. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!