Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Baj ha az Iphone SE-m feher...

Baj ha az Iphone SE-m feher szinu es en fiu vagyok? Ciki?

Figyelt kérdés

2016. júl. 13. 16:33
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Nem igaz,nem azert kaptam mert meno akarok lenni hanem mar a sok atveresbol elegunk lett amit a samsung csinalt hogy j5ot vettem es rossz a telefon vissza kuldtuk 3szor is garanciaba van es akkor se csinaltak semmit hanem megy egy karcot ra huztak a foliara ennyit csinaltak,es ezert kaptam de mindegy
2016. júl. 13. 16:43
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj ha ilyeneket kérdezel. Neked megfelel? Ha igen, akkor kit érdekel hogy mások mit gondolnak.
2016. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
28%
Ki a franc vesz telefont státuszszimbólumnak? Arra ott vannak a milliós Rolexek, meg Boss öltönyök. Nekem pl nem igényem agyonra módosítani a telefont, meg lekalózkodni programokat. Ennyit bőven fel tudok áldozni azért, hogy egy lassan avuló telefont hordjak magamnál.
2016. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
32%
Hasonlíts össze egy 160 ezres androidos telefont egy 160 ezres iPhonenal, használd őket 2-3 évig. Kíváncsi vagyok melyik lesz gyorsabb :)
2016. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
17%
Nézz meg egy Galaxy S6-ot, és egy iPhone 6-ot. Lehet nekem 8 magos processzor, meg 4 giga ram, ha a teljesítménye hasonló egy 2 magos, 1 giga ramos telefonhoz :D
2016. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%
Vannak viszont jó androidos készülékek, lásd a Oneplus 3, Huawei széria.
2016. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Összehasonlítani? Rednben, kész. A nővérem iPhone 5S-e és az én Google Nexus 5-om köszönőviszonyban sincs sebesség tekintetében, annak ellenérte, hogy az övő kb. 2x annyiba került.


Lassan elavuló? Az eredeti iPad 2 év után már elavultnak számított, és nem lehetett rá feltenni a legújabb ios-t, így a legalapvetőbb app-okat sem lehet rá feltenni, mert min ios7-et igényelnek (fb, twitter, stb). Látom nem vagy tisztában a Apple azon marketingjével, hogy pár évvel a megjelenés után szándékosan elavultá teszik a termékeiket, hogy vedd meg a legújabb.

2016. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha még sosem vágtál videót egy high-end PC-n akkor mi alapján van ilyen sarkos véleményed? Nincs is összehasonlítási alapod... elég szánalmas.
2016. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
21%
A Nexus tipikusan egy jó androidos készülék. Én a Szem Szung túlárazott szutykokról beszélek, nem azokról amik MEGÉRIK. De látom a szövegértés nem divat ott sem..
2016. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
6%
Te a high-end PC-re vered vagy mi a franc? :D
2016. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!