Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Baj ha az Iphone SE-m feher...

Baj ha az Iphone SE-m feher szinu es en fiu vagyok? Ciki?

Figyelt kérdés

2016. júl. 13. 16:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

@#16

Szerintem azért jött a drága PC-vel,mert elkeztél "olcsójánosozni".Nem fogok most mindent leírni,minden hülyeségre reagálni,csak annyit mondok,hogy okostelefon-buta felhasználó.Az Androiddal nincs semmi baj,csak érteni kellene hozzá.Míg az iPhone alapból a buta felhasználóra van tervezve.Elavult is.Már akkor,amikor kijön a gyárból.Technikailag semmivel sem veszi fel a versenyt.Olyan,mintha azt mondanád,hogy a Pentium4 az marha jó,mert Intel és a 486-os egy forradalmi gép volt.Volt.Valamikor régen...

Baj van az iPhone-nal?Hibakódok mögé rejtik a problémát,amivel nem tudsz mit csinálni.Elküldöd szervízbe és megint át vagy verve.Úgy,mint akkor,amikor megvetted...

2016. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

"Olyan,mintha azt mondanád,hogy a Pentium4 az marha jó,mert Intel és a 486-os egy forradalmi gép volt.Volt.Valamikor régen... "


Csakhogy ez a Pentium 4 felveszi a versenyt a 8 magos processzorokkal, és hasonló teljesítményben van.


De nem szeretnék tovább vitázni, nem vallás ez hogy a másikra erőltessük.

2016. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Úgy alakult, hogy van egy iPhone-om

Amellett, hogy leszarom kinek mi a véleménye a telefonomról, meg sok egyéb más témában, tudtam olyan tokot venni a telefonra, ami tetszik, mellesleg a tok miatt ember nem mondja meg, hogy ez egy almacsutkás teló :D

2016. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
neked baj, ha fehér? nem? akkor miért érdekel, hogy mások szerint esetleg ciki? használd és kész. vegyél rá tokot, nem is látják majd a színét. nálam pl. azt sem látják, hogy ájfón. nem is másnak vettem, hanem magamnak. pont megfelel arra, amire kell. akinek meg nem tetszik, ott helyben bekaphatja. ennyi :)
2016. júl. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
32F vagyok és rosegold SE-m van.
2016. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki, ha egy fehér színű telója van egy fiúnak? ugyanolyan szín, mint a fekete. A fehér is unisex szín, mint a fekete. Ilyen erővel még csak fehér boxert meg pólót se vegyél fel, meg ne ülj be fehér autóba sem...
2016. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!