Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek 2016-ban?

Milyen mobilt vegyek 2016-ban?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen kérdést találtam az oldalon, de minimum 2-3 éve tették fel, így az már nem aktuális.

Tehát szeretnék egy mobilt venni szeptemberben, ugyanis akkor jár le a hűségidőm az előfizetésemnél, és ha hosszabbítok (márpedig ez a számom 10 éve, így evidens) akkor választhatok egy készüléket.

Iphone-om már volt, jó mobil, de nekem kötött a rendszere, Microsoft felejtős a kevés app miatt (tapasztalat) Így marad a droid, na de milyet?

Jelenleg egy LG K10-em van, ami egy alsó belépő szint tudom én is. Ettől mindenképpen jobbat szeretnék.

Ha kérhetem olyanok írjanak akiknek jelenleg is olyan mobiljuk van amilyenről írnak.

Első sorban Samsung, LG, Huawei érdekel, de mindent meghallgatok hátha szóba kerül egy olyan mobil ami eszembe sem jutott.

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!


2016. júl. 15. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

S7 edge lenne a legjobb választás, de mivel szeptemberre tervezed a keszüléket, így a nem sokára megjelenő Note 7 bölcs döntés lenne.


Note 5 telefonról írtam, ezt is tudnám ajánlani, de szolgáltatóknál nem került forgalmazásba.

2016. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást, de a Note széria nekem már kicsit nagy. A jelenlegi is határeset a maga 5,3"-os méretével, de e fölött már számomra nagy, és kényelmetlen a használata.
2016. júl. 15. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!