Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz elérhető a Pokemon...

Levois kérdése:

Mikor lesz elérhető a Pokemon GO windows phone-ra?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy 1 héten belül Európában is le lehet majd tölteni a play áruházból Android és iOS alapú eszközökre a játékot, de nem találtam semmi információt windows phone téren. Valakinek valami infója? Elérhető lesz-e egyáltalán?

2016. júl. 15. 11:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem fogják kiadni, ha mégis akkor az hónapokba is beletelhet :/
2016. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Vilagszinten az Androide a telefonpiac kb. 70-80%-a (butatelefonokat leszamitva), olyan 15-20% korul van az iOS, a maradekon osztozik a WP, Bada, Firefox, Tizen, Jolla, Ubuntu, BB10 meg egy csomo mas (bar ezek kozt valoban a WP a legtobb).

Egyszeruen annyira kicsi piac, hogy nem eri meg ra fejleszteni, csak akkor, ha ez a maradek is szamit, vagy presztizsbol (pl. a MS programja), vagy ha az appot valamilyen multiplatform keretrendszerrel irtak, amiben egy kattintas. Azt hiszem, olyan is volt, hogy a Microsoft fizetett a fejlesztoknek, hogy irjak meg WP-re is (Angry Birds).

Ha tippelnem kellene, egyre kevesebb app jelenik majd meg WP-re, mert mar a keszito is tobbe-kevesbe lemondott rola.

Esetleg nezd meg az Ingress-t, ugyanaz a csapat irta hasonlo technikaval, meg az adatbazis is kozos a kettoben. Ha az megjelent WP-re, akkor erre is van esely (es kb. annyival kesobb, ahogy ott is volt).

2016. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Legalább fél év, vagy több, ha egyáltalán emgjelenik WP-re. Android és iOS, erről szól minden.
2016. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
23%
Már le lehet tölteni:)
2016. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
40%
én most néztem az áruházban, nem találtam. Milyen néven?
2016. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 LuffyAce válasza:
90%
Iphonra mar tényleg itt Mo-n is hivatalosan is lélehet tölteni
2016. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
#2: Nem akarok veled vitázni, alapvetően igazad van, a gond csak egy ezzel, hogy ez egy öngerjesztő folyamat. Nem jelennek meg, mert kevesen használják a WP-t, aminek eredményeképp még kevesebben használják, és így tovább. Szóval ha a Microsoft szeretne valamit kezdeni az oprendszerével a mobilpiacon, akkor nyomatni kellene ezerrel az alkalmazásokat, de még az MS saját appjai is hagynak kívánni valót maguk után, ez a szomorú, hogy az oprendszert ne is említsem, ami kb. a WP 8.1 megjelenése óta egyre bugosabb. Nekem nagyon bejött a WP, de a következő telefonom már jó eséllyel nem az lesz, mert szarnak már az egészre. Pedig lett volna benne fantázia.
2016. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
45%
2016. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Valakinek sikerült már?
2016. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
ohhh kar volt windowsos telot vennem, en hulye marha allat
2016. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!