Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vernee Thor akksija nálatok...

Vernee Thor akksija nálatok hogy bírja?

Figyelt kérdés
Néhány napja vettem egy Vernee Thor típusú telefont, és észrevettem, hogy tétlen állapotban óránként 2%-ot merül az akksija. Ha éjszaka nincs bedugvam reggelre kb 15%-ot merül úgy hogy hozzá se nyúltam. Mindegy neki, hogy megy-e a wifi, mobilnet, vagy repülő módban van, akkor is jelentkezik a probléma. Mi lehet a probléma és a megoldás?

2016. júl. 15. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ez azert meg normalisnak mondhato en refi mobilom 10percenkent 20%ugrott lefele…
2016. júl. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Éjszakánkét au automatikus kikapcsolással kikapcsoltatom, egy napot simán kibír egy töltéssel, amióta Vernee Thor-om ban, nem is hordok magamnál power bankot.
2016. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy éjszaka alatt úgy hogy be van kapcsolva a wifi 1% ot merül. Amúgy ha nem nyomkodom folyamatosan 1-2 napot simán kibír.
2016. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!