Iphone SE vagy 6s?

Figyelt kérdés

Melyik erne meg jobban? Ti melyiket valasztanazok? Miert?

15/lany



#iPhone #kedvezobb
2016. júl. 15. 18:49
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
41%
Mind a ketto ugyan az ... az iphonok nagyon macerasak de én az SE-t valasztanam mert egyszeruen az tetszik jobban😂 de megmondtak amikor vettuk az elozo telefonom hogy ne iphonet de ha nekex az tetszik akkor legyen... mondjuk ha már iphone.. akkor várd meg mert mindjárt bejön a 7 es akkor már legyen neked a legujabb😉 ha má iphonet veszel
2016. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ez a hetes a pletykak alapjan egyre unszimpatikusabb
2016. júl. 15. 18:54
 3/34 anonim ***** válasza:
82%

"az iphonok nagyon macerasak"

Ezt kifejtenéd hogy mégis miben?

2016. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint 6s. De menj be egy MediaMarkt-ba, APR-be és nézegesd meg őket, hogy neked melyik áll jobban kézre.

Ezt a macerás dolgot meg én sem nagyon értem...Ugyan mi macerás benne? Ne keverd azzal, hogy nem tudsz valamit.

2016. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Bementem es sajnos ugyan annyi az ellenr mellette erv. A 6s jobban kezreall azonban az SE nek szebb a kamera felbontasa
2016. júl. 15. 20:37
 6/34 anonim ***** válasza:

egyetértek, az mp3 fájlok felrakása, csengőhang, mind rohadt macera az iPhone-on


amúgy SE ár/érték arányban jobb...bár SE tulajdonosként én egy felsőkategóriás Androidot néznék a helyedben, ha ennyi pénzt rá akarsz a telóra költeni, mivel jobban ki fogod tudni használni azokra a dolgokra, amikre egy tininek kell

2016. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

"az mp3 fájlok felrakása, csengőhang, mind rohadt macera az iPhone-on "


Rányomok pc-n az iTunesra és behúzom a zenét vagy a filmet (avi, mkv is), vagy a pdf könyvet, vagy az office dokumentuaimat, vagy bármit úgy, hogy a telefont még csak össze sem kötöttem kábellel, hiszen wifi-n keresztül felrakja.


Mi ebben a macera? Hogy rányomtam az iTunesra? Miért ha a saját gép mappára kell rányomnom és ott a telefon ikonra, az mennyivel egyszerűbb?

2016. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

#7 már 2. körnél járok ebben, amit itt leírtál, szinkronizáltam a itunes az almacsutkással vagy 30 alkalommal és még mindig nincs zeném a telefonon - a csengőhangot konvertáltam, 29 másodpercesre csináltam, ott virít az itunesban, de a tones-ba nem tudom áthúzni (nem alap felhasználói szinten értek a PC-khez és mégse jön össze normálisan)


a manócskás készüléken ezt 0,5 perc alatt elintézem, szóval macera, akármit mondasz

2016. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Baratnom gyakorlott ebben, szoval minden problemat meg tud oldani nekem. Barmilyen zene, film konyv seperc alatt
2016. júl. 15. 21:54
 10/34 anonim ***** válasza:

én sem értem mi ebben a macerás? berakom az itunesbe a dolgokat, kipipálom, amit az ájfonra akarok tenni, megnyomom a gombot és ott van.

sose tartott pár percnél tovább. max. az a rész, míg összekeresgéltem mit tennék épp rá

2016. júl. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!