Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik tokot...

Szerintetek melyik tokot vegyem meg?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2016. júl. 15. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első a kerekebb szél miatt kicsit lányosabb, így ha lány vagy (de nem sportos vagy fiús lány) akkor inkább azt (na meg az olcsóbb is). Ennek a toknak még az az előnye hogy ahogy a képen látom meg lehet az oldalán állítani. A második fiúsabb és szerintem menőbb is. Én a másodikat venném meg. (nem tudom miért, de jobban tetszik :D) (15/L)


De ez persze a te döntésed. :)

2016. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
19/F vagyok, de erre még nem is gondoltam, mármint hogy a forma miatt az első kicsit nőiesebb (bár a nővéremnek is amúgy pont olyan van :D ), pedig az egy kicsit talán jobban tetszett, de még nem tudtam dönteni :D Köszi a válaszod :)
2016. júl. 15. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Spigen tokokkal azért nem szoktak a normálisabb üvegfóliák kompatibilisek lenni. (Lásd xprotector, 3d fólia)

Egyébként meg ne hallgass az elsőre, egyáltalán nem nőies az első se...

20F és nekem is iPhone 6S van

2016. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Neked milyen tokod van rá? Tudsz ajánlani valamilyet?

Eddig amúgy egy 1000 forintos tokom van ebayről, azt akarom most leváltani :D

2016. júl. 17. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!