Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokkal jobban megéri Huawei...

Sokkal jobban megéri Huawei P9 plust venni, mint sima P9et?

Figyelt kérdés
Már van egy 32gbos micro sd kártyám, úgyhogy a belső tárhely közötti különbség nekem annyira nem számítana, meg igazából az, hogy a képernyő szebb, az sem érdekel annyira, így csak a RAM különbség marad. Még azt kérdezném, hogy alkalmazásokat is át lehet tenni a micro sdre?

2016. júl. 16. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A belső tárt egyáltalán nem helyettesiti a sd! A sd-re lehet tenni filmet, zenét stb de nem lehet használni appokra. Ha valaki azt mondja hogy de igen lehet ilyen olyan progikkal meg beállitásokkal az hülyeséget beszél ne hallgass rá.
2016. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De lehet használni xD

Az előző beszél hülyeséget.


Persze kell hozzá root, de ma már ez nem annyira nagy dolog... Olyan mintha Windowson rendszergazda lennél.

2016. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugy nézem hogy az EVO-L29-nek ugyanannyi a tárja és a memoriája mint a plussznak. Ezen kivül csak a képernyőméret ami számit. Az 5.5 incs talán tul nagy, szoval szerintem elég a sima L29.
2016. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is az L29-et találtam a legjobb megoldásnak, csakhogy Magyarországon én nem találtam, ami nekem fontos tényező, meg a 3 év garancia is jó lenne... :(
2016. júl. 26. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!