Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S4 mini vagy S5 mini? Esetleg...

S4 mini vagy S5 mini? Esetleg xiaomi redmi2 pro? Vélemények?

Figyelt kérdés

Pénz szűkében vagyok, de kellene nagyon egy normális telo ami min. 2 évig bírja. Csakis kompakt méretű telefonok érdekelnek, min 8mp es kamerával, és 4.7 nél nem nagyobb (de inkább kisebb) kijelzővel. Értesítési led ALAP!

használt almát nem szeretnék, bár tetszik az 5, de annyi mint a fentiekből egy vadiúj.

max 60 ezrem van rá.

S5 mini tetszene legjobban...



2016. júl. 17. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

S5 minit tilos ezert :

Olvasd el a vasarloi velemenyeket azon belul is a rosszakat [link]

Az s4mini meg mar nagyon regi

En eg,ertelmuen a xiaomit vennem de 60ert mar redmi3prot is tudsz venni 44ert meg redmi 3mat

2016. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, de ezek nekem nagyok, nem szeretnék 5colos kijelzőt vagy nagyobbat.

s4 miniről sejtettem h régi már, csak kósza ötlet.

az s5 mini tényleg ilyen rossz?

pedig én azon voltam h a redmi 2 pro 52 ezer, a samsung mégis 62 de csak neves, csak samsung...akkor mégsem ér a név sokat?

céges telom ace4 volt. tetszett, de nem volt rajta értesítési led. és másfél év után totál lassú lett...

2016. júl. 17. 11:01
 3/5 Trevor. ***** válasza:
A Samsung túlárazott. Ha mindenképpen Samsung kell, akkor egy Galaxy J5 2016, de nem éri meg. Xiaomi Redmi 3/Redmi 3 Pro jó választás, bár 5"-osak.
2016. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

esetleg alcatel idol 3

?

2016. júl. 17. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Xiaomi sokkal jobb
2016. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!