Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S6 edge telefonnal futni?...

S6 edge telefonnal futni? Lehet valami baja hosszútávon az alábbiak miatt?

Figyelt kérdés
Az s6 edge használók biztos tapasztalták már, hogy ha megrázzák a telefont, enyhén zörög a kamerája belül. Futáshoz magammal szoktam vinni a telefonom, de ezt a készüléket nem mertem még magammal vinni emiatt.

2016. júl. 17. 17:47
 1/3 anonim válasza:
Szériahibás? Nekem is volt S6 Edge nem futottam vele, de esett már pár nagyot és semmi baja. Ha eredeti és nem szériahibás akkor szerintem nem lehet baja. Menj be egy szakboltba és kérdezd meg.
2016. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden edge6-ban zörög egy kicsit:)
2016. júl. 17. 18:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Azaz ez nem csak az s6 edge telefonoknál fordul elő, hanem többnél, a hivatalos oldalukon írnak róla, hogy ez normális. De nem szivesen futkosnék így vele, hogy 1 órát pluszba rázzam majdnem minden nap
2016. júl. 17. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!