Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon az...

Melyik a jobb telefon az androidos vagy a windowsos?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
A wpon alig van alkalmazas ugyhogy ink az android
2016. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez egy éve kérdezed meg azt mondtam volna, hogy a windows.

De inkább az android. Ennek egyszerű oka van:

A Lumia telefonokon kívül nagyon minimális számú telefon érkezik WP-nal, és jelenleg úgy áll a helyzet, hogy a microsoft levette a kezét a Lumiákról, az alacsony eladási számok miatt nem is ad ki belőle többet.

Pedig (személyes vélemény) a wp nagyon eltalált rendszer, gyors, stabil, és kényelmes használni. DE, sajnos rossz híre van (a wp7-ből adódóan), és ez azt a következményt vonja maga után, hogy nem veszik elegen, ebből sajnos megint egyenesen következik, hogy az alkalmazásfejlesztők nem nagyon fejlesztenek rá, mivel nincs elég fogyasztó, és ennek egyenes következménye a kevesebb alkalmazás, ami addig nem is fog növekedni, amíg a microsoftnak nem sikerül valahogy több vásárlót meggyőzni.

Nem azt mondom, hogy alapvető alkalmazások nincsenek rá, mert de, csak sajnos nem annyi, mint droidra vagy iOS-re.

A "csodát" jelenleg a (z elvileg hamarosan megjelenő) surface phone-tól várják. Lehetséges..

Sajnos bármennyire jó a WP, ha nincs elég app fejlesztő, akkor nem érdemes megvenni.

2016. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen árkategóriában.


Olcsó androidosat biztos nem vennék, hiába van rá sok app, ha ráteszel hármat és összefossa magát a gyenge hardver, akkor inkább egy gyors és stabil Lumia, a kevesebb app ellenére is.


Közép kategória és afelett már inkább droid.

2016. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Android!!! Amiatt, amit az előzők is írtak, hogy alig vannak normális appok rá, és sztem már nem is lesznek, nemigen foglalkozik vele senki. A használatban lévő telefonok kb 2-3%-a wp-s csak. Nekem csak pár hónapig volt, de köszönöm, elég volt belőle, soha többé nem is akarok.
2016. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak telefonálni kell akkor WP. Ha baszkurálni is akarod akkor Andorid, az arra való.


Én nem tudom mi lesz a sorsa a WP-nak, a Microsoft nagyon belelendítette magát pár éve abba, hogy minden eszköz a telótól a gépik Windowst futtasson, nem hinném hogy csak annyiban hagynák, meg eleve 10 évre szerződtek le a Nokiával is. Valamit be fognak dobni. Csak persze megint olyan lesz gondolom, mint a WP7 és 8 között, hogy az appok nem kompatibilisek....

2016. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!