Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik android-os internet...

Melyik android-os internet böngészőt használod?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos csak a kínaiak működnek jól : Uc és Uc mini. Illetve az Opera mini, ami elvileg szintén kínai kézbe kerül majd.
2016. júl. 18. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a chrome-t vagy az alapértelmezettet.
2016. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Opera
2016. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

gugli króm

1 giga rammal max újratölti a nem használt lapokat, nem fagy

próbáltam a többit is de nem jöttek be

2016. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bejönne a Chrome nekem is, de sajnos kérdés nélkül tölt le fájlokat, ha véletlen olyan oldalra kattintok. Azt sem lehet állítani, hogy hova töltsön. Ráadásul több videó oldalon nem jön be kép a hanghoz. Ugyanez igaz a rá épülő Operára is. Már ami a videót illeti. Bár csinálnának egy normálisat a 2 Operából. Egyikben asztali mód nincs, a másikban meg normális adblock és éjjeli mód.
2016. júl. 18. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj az UC Browserrel, hiába kínai, nagyon el van találva. A legtöbb weboldalt még lassú internet mellett is gyorsan behozza.
2016. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És egy csomó adatforgalmat megspórol, azzal, hogy nem kell újratölteni az előző oldalt, hanem csak elcsúsztatod az ujjad és mivel a memóriában tárolta így adatforgalom nélkül behozza.
2016. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Chrom,firefox vagy adblock browser.
2016. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!