Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Pókémon GO hány éveseknek való?

A Pókémon GO hány éveseknek való?

Figyelt kérdés

Még csak nem olyan rég lett elérhető Magyarországon, de már nagyon sok kérdést láttam, amiben erről kérdeztek.


Én még nem töltöttem le, mert lassított mobilnettel lehetetlenség, ezért nem tudom, hogy milyen.


Ez egy gyerekeknek való játék, amivel felnőttek is játszanak és azért van ennyi kérdés, vagy csak a gyerekek kézdeznek ezzel kapcsolatban? Esetleg felnőtteknek is való?


A kérdésemmel senkit nem akarok megbántani, csak kíváncsi vagyok a válaszokra.


2016. júl. 18. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
6-10
2016. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen korfüggő. De abba gondolj bele, hogy akik abban a korban voltak gyerekek mikor a pokemon a fénykorát élte, azok közül már elég sokan felnőttek. :D
2016. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A pokemon a most 20-30as korosztály játéka/meséje volt. Szerintem jellemzően a játékosok is közülök kerülnek ki.
2016. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Annak a korosztálynak való aki játszani akar vele, felső korhatár nincs..
2016. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szántóvető ***** válasza:
8-110 éveseknek.
2016. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!