Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2GB...

MR.Joker kérdése:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2GB vagy Lenovo K5 Note?

Figyelt kérdés
Nagyon pénzhez vagyok kötve(200-210 euró a határ), de azért mégiscsak szeretnék egy erős készüléket. Mindkét telefonról jókat hallottam szinte. Nos az van, hogy a Xiaomit meg tudnám venni 200 euróért, de sajnos csak azt a változatot amiben csak 2GB ram van, ami szerintem húzós. Lenovoban 3GB van ami már azért szép és 2016-hoz méltó. Antutu szerint a Xiaomi 75 ezer pontot tud ami szép és jó a Lenovo 50 ezres értékéhez képest. Egyértelmű lenne a döntés, ha a Xiaomiban 3GB ram lenne(van 3gigás változat is, de az már túl drága), de nincs. Attól félek, hogy a 2GB kevésnek bizonyul majd és nagyon meg fogom bánni olyan 1-1.5 év múlva. Szerintetek megéri még 2GB rammal rendelkező telefont venni 2016-ban?Vagy ez már édeskevés?Esetleg akinek van Lenovoja vagy Xiaomija az leírhatná, hogy mennyire van vele megelégedve. Köszi elére is. :)
2016. júl. 18. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A Lenovo K5 Note jobb.
2016. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sima redmi 3 Pro!
2016. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem note 3pro (3/32) van es nagyon szeretem 2honapja van meg es semmi baj nem volt vele eddig
2016. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt egy redmi note 3 pro 32gb 65900Ft-ért. Szerintem nagyon megéri, már megrendeltem. Ha kérdeznétek még nem jött meg. Írhatsz privit pár nap múlva ha megjön :)
2016. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Link: [link]
2016. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!