Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen időtálló, stabil...

Edge of a revolution kérdése:

Milyen időtálló, stabil mobilt vegyek?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy a telóim 1-2 év után elkezdenek lassulni, laggolni, fagyni... Olyat szeretnék végre, amit nyugodtan tudok használni akár 3-4 évig is, problémamentesen. Előny a jó kamera és fényképező, képeket gyakran készítek. Csak pár alap alkalmazást használok (face, messenger, instagramon, snapchat, google drive kb., + 1-2 egyszerű játék). Apple termék egyedül az Iphone SE jöhet szóba, nem szeretnék nagyon sokkal 100 fölé menni árban. (Amerikából meglenne kb. 120-ból a 16 gb-os, ami az én esetemben szerintem elég). 140 a Galaxy S6 edge is, az is tetszik. De bármilyen készüléket ajánlhattok, ami tényleg időtálló, gyors és nem drágább, mint az S6. (Zenét más eszközön tárolok, a legtöbb alkalmazást pedig tableten, a képeket és videókat lementem, csak korlátozott számú található a mobilon.) Köszönöm a segítséget, remélem sikerül a legmegfelelőbbet megtalálnom.

UI: windows phone dizájnra sajnos nagyon nem jön be.



2016. máj. 30. 12:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem, hogy a phableteket nem szeretem, az S6 edge 5.1-es mérete már nagyon a csúcs, annál nagyobb semmiképpen nem jöhet szóba.
2016. máj. 30. 12:47
 2/10 anonim válasza:
68%

Hát, amikor elolvastam az utóiratot eléggé elszomorodtam, mivel pont a WP-t írtam volna.

Nokia Lumia 530-am már több mint egy éve megvan, nem is volt drága Epöl, meg nem is két hónapos Szarszung.

Nekem tökéletes, többször ejtettem le, különböző felületre, különböző magasságból, és karcmentes még mindig.

Szerintem tökéletes telefon ha valami személyre szabható, és tartós kell. :)

2016. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

stock android, minimum 4 évig kap frissítéseket. Ha 100e áldoznék telefonra biztosan ilyet vennék.


2gb RAM jelenleg mindenre elég, de 3-4 év múlva vsz. semmire.

Szerintem nem érdemes ilyen összegért telefont venni, számold ki, ha három évig használod az évi 33e Ft.

2016. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még javaslatok. Kedves második, természetesen nem feltétlenül kell, hogy ennyibe kerüljön, csak nem nagyon úszom meg sajnos alatta. A jelenlegi mobilom 1,5 éves, laggol, fagy... 60 ezer volt új korában, akkor a legjobb telefonnak minősítve az árkategóriájában... Ezt szeretném most elkerülni.
2016. máj. 30. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha hosszútávra szeretnél telefont, akkor szerintem iPhone. Azt viszont most felejtsd el, hogy majd az USA-ból elhozod 120 ezerért. A hivatalos amerikai oldalról csak az USA területére szállítják ki, de ezen kívül még több pontban is meghiúsulna ez a terved.
2016. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Ismerősöm gyakran ingázik Mo. és az USA között, haza tudná hozni sajátjaként, mellesleg magyar simmel itt is működik az Iphone-ja, amit kint vásárolt. Eszerint a honlap szerint csak figyelni kell, melyiket veszed: [link]
2016. máj. 30. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:

En is a Nexus sorozatot ajanlanam, sokaig kap frissiteseket, az enyem meg 4-es, es az akku miatt csereltem le, de meg mindig jol teljesitene.


A masik lehetoseg, ha kinezed az epp aktualis kinai csodatelefont. par eve a 1+1 volt a kiraly, most az Ulefone Power talan a legjobb ar/ertek aranyu (bar ez phablet, neked nem jo), de a Meizu es a Dogee vagy mi is eleg jokat csinal. Egysegnyi idore vetitett arban valoszinuleg jobban jarsz, a mostani ilyen es a 2 ev mulva kijovo osszesen nem kerul annyiba, mint egy szifon, de 4 evig mindig az eppen top telefonod lesz, es nem egy szifon, amibol azota kijott 3 uj tipus. Ha jol emlekszem, az SE az, ami valamelyik korabbi tipus mas design-nal, szoval hamarabb el fog avulni, mint az iPhone-ok altalaban.


Windows alaput en sem vennek, nem vagyok meggyozodve rola, hogy 4 ev mulva meg lesz a piacon uj Lumia, nem hogy a regieket frissitenek.

2016. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Huawei P9, Nexus 6 es Lumia 950
2016. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ortilio válasza:

Nekem MS 535 van , 14 hónap útán volt egy jack bemeneti csere. Kicsit talán lassult is 1 év alatt, de nem zavart.

Ha nem akar valaki sokat költeni rá és sokat buzerálni akkor simán jó.

2016. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kadik ***** válasza:
Én a Xiaomi körül nézelődnék, saját tapasztalat, hogy sokáig bírják. És a világ egyiklegjobb ár-érték arányú márkája
2016. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!