Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Xiaomi Redmi Note 3...

Megéri Xiaomi Redmi Note 3 PRO-t (32GB verzió) venni?

Figyelt kérdés
Szóval épp új telót kerestem az árukeresőn és megláttam ezt. Alapvetően én nagyon nem szeretem a kínai telefonokat és az MTK is feketelistás nálam, de erről az Xiaomiról annyi jót olvastam és nagyon tetszik a MIUI is, árban is elég jó szerintem csak nem vagyok biztos benne hogy minőségileg tényleg megállja-e a helyét(nem 1 évre venném). Egyébként még emellett még az LG Nexus 5X volt ami alternatívának elmenne sőt nagyon is jó telefonnak tűnik és az LG-vel is csak jó tapasztalataim vannak. Az egyetlen gond(ez tényleg gond?) vele hogy itt nincs olyan hogy a 32GB-os verzióhoz +1GB RAM is jár, a 2GB-ról meg azt olvastam hogy nem sokáig lesz már olyan jó és habár stock Andoridról van szó a másiknál meg MIUI-ról ami többet használ...nem tudom, ennyire nem értek hozzá, ezért érdekelne hogy másoknak milyen tapasztalata van ezzel az Xiaomi-s a telefonnal vagy a Nexus-ossl. Az előző telefonom Xperia Z1C volt, az lenne a cél hogy azért minimum olyan jól működjön mint ahogy az működött(kameráról olvastam hogy nem olyan jó, de az nem is érdekel igazából).

2016. júl. 18. 20:20
1 2
 1/13 crudy ***** válasza:
87%
Mindenképp xiaomi. Ne félj a kínai telefonoktól. Jelenleg ezek a legjobbak és nem a samsungok vagy az apple telók. Az lg nexux is mondjuk elég jó de csak azért mert nexus és az nem az lg fejlesztése. Az csak a kivitelező.
2016. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
igen kivéve ha pokémonozol vidéken
2016. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jo mobil nekem is ilyenem van en nagyon szeretem csak ne a puremobilrol rendeld hanem az eustockrol mert ott sokkal olcsobb
2016. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
90%
A xiaomi nekem eddig nagyon bevált, de a B20-at hiányolom belőle, amit érdemes megnézned még esetleg az a OnePlus 3, kicsit drágább, de ha 3 évig használod, akkor ne azon a 35 ezer forinton múljon! :) [link]
2016. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát én személy szerint nagyon szeretem a Samsung telefonokat, egyszer volt nálam egy S4 átmenetileg és nagyon tetszett a sok funkciója miatt, meg a rendszer is tök szép volt, de ami főként nagyon tetszett az a kijelzője volt. Olyan más volt, sokkal szebb mint az enyémnek.

A kínai telefonokkal nekem sok bajom volt és az ismerőseimnek is...az érintő borzalmas kalibrációjától fogva, az instabil és lassú rendszerig. Szóval ezeket nagyon nem szeretném emiatt kerülöm alapvetően ezeket a telefonokat, de ez most jónak tűnik.

Ja igen B20as 800mhz hiánya...hát igen, de ha amúgy rendben van a telefon akkor túlélem.

OnePlus 3...a PCWord-ön olvastam róla, de nem túl jókat, szó szerint olyasmit hogy a gyártó egy frissítéssel próbált javítani valami RAM kezelési gondot és valami gond volt az update-tel, de amúgy papíron nagyszerűnek tűnik.

2016. júl. 18. 21:01
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez az Eustock tényleg nagyon nagyon jó kis Webshop, sokkal jobbak az árak. Ha már az árakról van szó, megnéztem ennek a OnePlus 3-nak az árát , kb 150K az nagyon sok(már ahhoz mérten hogy mennyit szánok rá), ha annyim lenne akkor inkább vennék egy S7-et vagy S6 edge-t, de sajnos ez most nem lehetséges számomra.
2016. júl. 18. 21:19
 7/13 anonim ***** válasza:
A 1+ 3 az 120k
2016. júl. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen igaz, utólag megnéztem, csak árukeresőn kerül annyiba, de a 120k is nagyon sok nekem, ennyim nincs rá sajnos.

Mindegy is, megrendeltem az Eustock-tól a Redmi Note 3 PRO 32GB-t, szerintem ez is jó lesz nekem, remélem hamar kihozzák, nagyon kíváncsi vagyok rá. Még rendelnem kell hozzá üveg kijelző protektort mert ahogy olvastam a mobilarénán nincs Gorilla Glass védelme és így könnyen karcolódik, meg ha már annyira rendelgetek, akkor egy flip tok vagy valami ilyesmi gondolom nem árt hozzá.

2016. júl. 19. 11:57
 9/13 anonim válasza:
Na megjött a Xiaomid?és ha igen hogy müködik?
2016. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, megjött. Kiválóan működik, 70Kért nem vártam ennyire jó teljesítményt. A rendszer is nagyon tetszik kinézetre, egy dolgot fel tudok hozni hibaként:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

ezt a hibát én is tapasztaltam update után, csak szerencsére hamar megtaláltam ezt a kérdést, és így downgradeltem 7.1re én is(gyári: 7.2 ; hiba kezdete: 7.5-re frissítés után). Remélem hogy a MIUI 8.0 és az Android M-ben ezt a hibát kijavítják.

Én nem bántam meg hogy megvettem mert az a helyzet hogy bőven hozza azt a szintet mint a Z1C-m régen(a buggos frissítést leszámítva), bár először fura volt azután a kis kijelző után egy ilyen hatalmasat használni, de mostanra teljesen megszoktam és nagyon praktikus netezni és játszani is, hát nem tudom én nagyon megszerettem, remélem még sokáig kitart.

2016. aug. 3. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!