Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy S7-ről?

Figyelt kérdés
leginkább tapasztalatok érdekelnének akinek van már

2016. júl. 19. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó telefon csak túl van árazva, inkabb xiaomi mi5 pro
2016. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, ha van rá keret, mindenképp megéri! :) esetleg még a htc10etmegnézheted (csak azért írom, mert személy szerint nincsenek jó emlékeim az üveg hátlapú telefonokkal:))
2016. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
van rá keret csak gondolkozom hogy S7 vagy iphone legyen és ha iphone akkor 6s vagy megvárom a 7 et de nem tudom hogy galaxy s7 vagy iphone mert iphonom meg nem volt és azt mondják ha azt vennék nem bánnám meg de engem zavar hogy nem lehet bővíteni meg egy két dolog is de ha tényleg olyan jó és jobban járnék mint a galaxy s7el akkor azt venném
2016. júl. 19. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg. Lehet hogy nagyot durrant az iphone hardver terén... Ki tudja :)
2016. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább a note 7et várd meg, az új iphone majd ugyan azt fogja tudni mint a 6s. Csak megint kicsit gyorsabb lesz meg jobb kamera...iphone inovációja level 0.
2016. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert mivel lesz jobb a note 7, az s7hez képest. Alig erősebb soc, ugyan az a desing, val'szeg ugyan az a kamera szenzor, kijelzőpanel. A note eddig sose hozott ujdonságot az S szériához képest... Ellenben az ájfón. 0 innováció? Ki vezette be az okostelefonokat? A tableteket? Az ujjlenyomat olvasót? (Tudom h előtte is sok telefonon volt már, de az apple miatt lett mára szinte alap)
2016. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!