Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsubg galaxy s4 i9505...

Samsubg galaxy s4 i9505 mobiltelefonom nagyon gyorsan merul. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

1 hettel ezelott vettem hasznaltan nem ujonnan de azt mondtak h 1.5 honapos.

5 perc alatt 12% ot merul apam lg lfino mobilja meg 5 perc alatt 1% ot.

Nagyon gyorsan lemerul es nagyon lassan tolt fel. Minden ki van kapcsolva wifi, bluetooth....stb plusz meg energia takarekossag modban van meg 0% fenyeron meg mikor le van zarva a mobil akkor 5 vagy akar 10%-ot is tolt tolto nelkul.


Rossz lehet a batri vegyek masikat?


A valaszokat elore is koszonom:)



2016. júl. 19. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz az aksi mivel a mobil nem 1.5 honapos hanem min 2eves ezert 2ev alatt konnyen tonkremegy
2016. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem mindig merül gyorsan van mikor nagyon lassan merül utana mikor lezarom és 2óra mulva megint használni akarom akkor meg gyorsan merul azt meg szinten lassan na mindegy


Szerintem max 5honapos lehet.

Most kicsereltem az lgm usb kábelával a mobilom eredeti kábelát ugyanazzal a töltövel de 2-3x gyorsabban tölt.


Ez hogy lehet rosszul csinálták a kábelt?

2016. júl. 19. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

ha másik töltőt (nem a szabvány szerinti 1A-est), akkor gyorsabban tölt, viszont szétéghet a telefon... úgyhogy mindig olvasd el mi van a töltőre írva...

én egy 6200 mAh-s akkut vettem, ajánom... tovább bírja ;)

2016. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az biztos de ahhoz kell hátlap is!
2016. aug. 15. 18:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt hogy a telo szétéghet ha nem a gyárival töltöm?? Mikor jéghideg bármelyik töltövel is töltöm
2016. aug. 15. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!