Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android-os telefonon hogy...

Android-os telefonon hogy kell beállítani hogy SD kártyára mentsen? Több alant.

Figyelt kérdés

Telefon: Samsung Galaxy J5

Android: 5.1.1

Kártya: Kingston 16 GB MicroSD


Próbáltam már Android suit programot, rootingoltam is, Apkpure installerral is próbáltam, ki is írta hogy SD kártyára tette, de mikor néztem a telefonban akk mutatta hogy belső memórián van... Az agyam eldobom komolyan. Mért kell ezt ilyen bonyolultra csinálni? Egyszerűen telepités előtt mért nem lehet kiválasztani hogy SD-re akarod menteni? Olyan nehéz ez????????

Szóval tudtok valami programot, hacket akármit, amivel az SD-re tudom installálni a programokat??? Mert csak 4 GB hely volt rajta, de mostanra az is betelt, és van mellette egy üres 16 GB-os kártya a semmiért...



2016. júl. 19. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Az alkalmaazások datájára/obb-jére gondolsz?

Akkor foldermount. Ha rootoltad de sikeresen, akkor menni fog.

2016. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!