Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most ezt komolyan gondolja a...

Most ezt komolyan gondolja a Windows vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Microsoft Lumia 550 telefonom van, és beakarok lépni az áruházba, hogy alkalmazásokat töltsek le. Van outlook fiókom, be is vagyok jelentkezve, de az áruház belépésekor mindig jelszót kér és fiók megerősítést. Na most smst kéne kapjak valami igazoló kódról, de nem kapok, és azt írja ki hogy átmeneti hiba történt. De ez hiba nem szűnik meg. Online próbálkoztam, ahol kérte egy email címet, kaptam ott egy kódot, de erre meg milliónyi adatot kér, hogy valóban én vagyok e, és 1 napig is eltart nekik mire csekkolják. Engem szétvág az ideg. Oké hogy azt írják fontos a biztonság, de ez túlzás. Vajon rendben jön az áruház és tudom majd újra használni?

2016. júl. 19. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
örülj, hogy nem almacsutkás telefonod van! Ez semmi ahhoz a hisztihez képest, amit az apple levág
2016. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Windows Phone...én így szeretlek.
2016. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!